Nasz zespół

Home / Nasz zespół

NASZ ZESPÓŁ

Monika Sosnowska

Prezes Fundacji

behawiorysta zwierzęcy, terapeuta zajęciowy. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z psami z zaburzeniami zachowania. Współpracowała z różnymi fundacjami ratując psie głowy.

„Jestem pasjonatem mowy ciała, fascynuje mnie to jak bardzo mowa ciała psów i ludzi jest do siebie zbliżona”. (cyt. Monika Sosnowska)

Anna Ciołek

Wiceprezes Fundacji

psycholog, pedagog społeczny, posiada duże doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Od lat obserwuje, jak kontakt ludzi ze zwierzętami potrafi wpływać na rozwój jednych i drugich.

„Uwielbiam obserwować jakie więzi potrafią budować zwierzęta i ludzie”. (cyt. Anna Ciołek)

Monika Sosnowska i Anna Ciołek razem tworzą firmę ReAkcja, która szerzy podejście, że „współpraca z psem to praca ze sobą”. Razem jeżdżą do rodzin, które mają problemy z zachowaniem swoich czworonogów. Do każdej rodziny podchodzą indywidualnie i kompleksowo, czyli opiekują się „dwoma końcami smyczy”. Pokazują, że wychowanie psa różni się od jego szkolenia. SPRAWDŹ

NASI WOLONTARIUSZE

Agnieszka Kowalska

Nasza czołowa graficzka 🙂

Zawsze można liczyć na to, że swoim czarodziejski ruchem ręki zobrazuje nawet trudny temat.

Jak widać Aga kocha konie, ale psychika psów też ją interesuje. Lubi nasze fundacyjne potwory z którymi chętnie pracuje.

Patryk Szafran

Pan złota rączka

Jak trzeba naprawi komputer, pozmienia coś w ustawieniach na tajemniczym google, zadzwoni, załatwi, zaopiekuje się psami, ale chyba najbardziej lubi jeździć z nami na warsztaty.